•  Remi Adebiyi — Newport Harriers
  •  Debo Ademuyewo — Sale Harries Manhester
  •  Harry Aikines-Aryeetey — Sutton & District
  •  Hollie-May Allen — Swansea
  •  Jake Allman — Tamworth Athletics club
  •  Jason Amartey — Southamptonac
  •  Kyle Arnold — Newport Harriers
  •  Matthew Ashley — City of Sheffield & Dearne A.C.
  •  Tom ATKINSON — Cardiff
  •  Dave Awde — Andover AC
  •  Jeremiah Azu — Cardiff aac
  •  Jonathon Bailey — Cardiff
  •  scott bajere — Bristol and West
  •  Morgan Bayliss — Cardiff AAC
  •  Daniel Beadsley — Swansea
  •  Ellie Beddall — Cardiff archers
  •  Siobhan Benson — Deeside
  •  Gavin Berry — Aldershot Farnham and District
  •  Samuel Blake — Cardiff AAC
  •  Wayne Booth — FODAC
  •  Isabel Breeden — Cardiff AAC
  •  Jade Brewster — Swansea Harriers
  •  john bridge — Cardiff AAC
  •  Hannah Brier — Swansea Harriers
  •  Abigail Buxton — Pembrokeshire Harriers
  •  Charlotte Campion — Swansea Harriers
  •  Harry carter — Barry And Vale Harriers
  •  Molly Caudery — Cornwall
  •  Matt Cave — Swindon Harriers
  •  Chai Chai — Swansea Uni
  •  Owen Chesher — Brecon AC
  •  Simeon Clarence — Cardiff AAC
  •  Julia Cook — Swansea University
  •  Julia Cooke — Birchfield Harriers
  •  Josh Coombs — Swansea Universitty
  •  Daniel Cork — Newport / Royal Veterinary College
  •  Nick Cruchley — Halesowen ACC
  •  Heddwen Daniel — Cardiff Amateur Athletics Club
  •  Anax Dasilva — Cardiff
  •  Aled Davies — Cardiff AAC
  •  CALLUM DAVIES — swansea harriers . loughbrough university
  •  Ieuan Davies — Rhondda
  •  Isabel Davies — Swansea Harriers
  •  Megan Davies — Maldwyn Harriers
  •  JESSICA DUNROD — wpva & Cardiff Uni
  •  Eliza Durnall — CARDIFF AAC
  •  Lily Edmonds — Cardiff Metropolitan University
  •  william edwards — Carmarthen
  •  Jason Elworthy — Barry and Vale Harriers
  •  Lauren Evans — Cardiff AAC
  •  Mia evans — Swansea Harriers
  •  Skylar Evans — Bridgend AC
  •  Gabrielle Fakande — Cwmbran Harriers
  •  Harry Fisher — Southampton AC
  •  Sabrina Fortune — Seaside A A C
  •  Gage Francis — Cardiff met
  •  Lily Gaskin — Cardiff AAC
  •  Sara Geary — Cardiff AAC/Cardiff Met
  •  Sarah Gibbs — Newport Harriers
  •  David Glendower — Pembrokeshire Harriers
  •  Sam Gordon — Cardiff AAC
  •  Rhys Granville — Swansea Harriers
  •  Benjamin Gregory — Birchfield Harriers
  •  James Griffiths — Cardiff
  •  Lucy Griffiths — Cardiff AAC
  •  Samantha Griffiths — Cheltenham & County Harriers
  •  Chris Hall — Kingston and Poly AC
  •  Catherine Hardy — Cardiff AAC
  •  Caitlin Harrold — North Somerset Athletics club
  •  Jasper Hawkins — Cardiff aac
  •  Sophie Hay — Cardiff AAC
  •  Joshua Hewett — Liverpool harriers
  •  amelia hill — BGAC
  •  Harry Hillman — Cardiff AAC
  •  Lois Hillman — Cardiff AAC
  •  Fiona Hockey — Blackpool Wyre & Fylde AC
  •  Megan Hodgson — Cardiff AAC
  •  Ceirion Hopkins — Neath Harriers
  •  Jonathan Hopkins — Swansea Harriers
  •  Ieuan Hosgood — Swansea harriers
  •  John Howorth — Team Bath AC
  •  Robert Howorth — Team Bath AC
  •  Jade Ive — Sutton & District
  •  Lily Ivin — Cardiff AAC
  •  Vicky Jackson — SWANSEA HARRIERS
  •  Iwan James — Cardiff AAC
  •  India Jenkins — Cwmbran Harriers
  •  Thea JENKINS — PEMBROKESHIRE HARRIERS
  •  Amelia Jennings-McLaughlin — Trafford ac
  •  Aaron Jolly — Cardiff aac
  •  Ashley Jones — Cardiff University
  •  Donna Jones — swansea harriers
  •  Kellen Jones — Newport Harriers
  •  macey jones — Cwmbran Harriers
  •  Moli Jones — Colwyn Bay
  •  Morgan Jones — DSW Para Academy
  •  Rhys Jones — Rhondda AC
  •  Steffan Jones — Swansea Harriers
  •  Taiya Jones — Cardiff Archers
  •  Makoye Kampengele — Cardiff AAC
  •  Seth Kelly — Cardiff AAC
  •  William Kennedy — Bristol and West AC
  •  David King — City of Plymouth AC
  •  Edward King — Cardiff Archers
  •  Lukas LACEY-Hughes — Cardiff Archers
  •  Imani Lansiquot — Sutton & District
  •  James Ledger — DSW Para Academy
  •  Kane Lee — Yate
  •  Elyse Leech — TorbayAAC
  •  Ffion Llewellyn — Bridgend AC
  •  Chris Lloyd — Run4All Neath
  •  Owain Lloyd Hughes — Neath Harriers
  •  Hannah Longden — Cardiff ac under 20
  •  FELIX LUM — MARSHALL MILTON KEYNES AC
  •  Oli Lum — BRACKNELL AC
  •  Caitlyn Mapps — Cardiff Archers
  •  Tom Marshall — Cardiff AAC
  •  Stephen Mathers — Parc Bryn bach RC
  •  Sophie Matthews — Brecon
  •  Clare Maurer — Woking AC
  •  Keith Mbofana — Cardiff AAC
  •  Rachel McClay — Bracknell AC
  •  charlotte mclennaghan — Notts ac
  •  Olivia Michael — Neath
  •  Reece Moles — Maldwyn Harriers
  •  Jack Moore — Yate
  •  Grace Morgan — Cardiff Archers
  •  Issy Morris — Brecon
  •  stephen morris — Cardiff AAC
  •  Sam Morrison — Woking AC
  •  Jackson Mountford — NEWPORT HARRIERS
  •  Zoe Nash — Newport Harriers
  •  Adele Nicoll — Birchfield Harriers
  •  Alice Nottingham — Cardiff AAC
  •  Hannah O'Connor — Newport Harriers
  •  Amy Odunaiya — Wrexham AAC
  •  Lucy Omnet — Pembrokeshire Harriers
  •  Sarah Omoregie — Cardiff AAC
  •  Eli Onyewu — Swansea Harriers
  •  Arron Owen — Cardiff AAC
  •  Becky Owen — Brighton and Hove City AC
  •  Ben Paris — Cardiff Archers
  •  Jake Parmenter — North Devon AC
  •  Dylan Parry — Swansea Harriers
  •  Michael parry — Colwyn Bay
  •  Thomas Payne — Swansea Harriers
  •  Sally Peake — Birchfield Harriers
  •  Katie Phillips — Swansea
  •  Jack Phipps — Birchfield Harriers
  •  ME ELLIOTT POWELL — Leicester Coritanians
  •  Mark Prentice — Cardiff
  •  Brychan Price-Davies — Brecon AC
  •  Katie-jane Priest — Swansea Harriers
  •  Ellie Pullin — Notts AC
  •  Naomi Reid — Cardiff AAC
  •  Adrienne Rennie — Victoria Park, City of Glasgow
  •  Matthew Richards — Swansea Harriers
  •  Ffion Mair Roberts — Colwyn Bay
  •  Melissa Roberts — Birchfield Harriers
  •  Alfie Rowett — Cardiff University
  •  Sam Ruddock — Charnwood AC
  •  Larry Ryan — cardiff aac
  •  Alicia Samuel — Carmarthen
  •  Rachael Scott — Wigan and district harriers and ac
  •  Tom Seabury — Epsom and Ewell Harriers
  •  kate seary — Cardiff AAC
  •  Juliet Sidney — Newport Harriers
  •  Jade Simson — City of Plymouth Athletics Club
  •  Alison Singleton — Newport Harriers
  •  Jack Southwell — N/A
  •  Jack Spiller — Swansea Harriers
  •  Cameron Starr — Southampton AC
  •  Emily steer — Cardiff AAC
  •  Allan Stewart — Chiltern Harriers
  •  chris stone — Woodford green and Essex ladies
  •  Emma Suhonen — Charnwood AC
  •  Adrian Sum — City of Sheffield & Dearne
  •  Gina Sunderland — Cardiff Met
  •  Patrick Swan — Cornwall A.C
  •  Sian Swanson — Swansea Harriers
  •  Valdo Szucs — Zalaszam ZAC
  •  George Tagoe — Swansea Harriers
  •  Hannah Tapley — Cardiff Met
  •  Justin Tarrant — Crawley
  •  Kirsty Taylor — DSW Para Academy
  •  Gareth Tennison — Cardiff
  •  Abed Teweldebrhan — Newport Harriers
  •  David Thomas — Yate and District A.C.
  •  Emily Thomas — Cardiff Archers
  •  Ieuan Thomas — Cardiff AAC
  •  Kyle Thomas — Bridgend AC
  •  Niall Thomas — Maldwyn Harriers
  •  Kian Tinsley — Aberdare
  •  Katy Townsend — Cheltenham Harriers
  •  Laura Turley — West Cheshire AC
  •  Issie Tustin — Cardiff AAC
  •  Sofia Vella — Cardiff aac
  •  Jamie Verran — Cardiff AAC
  •  Joe Wade — Swansea University
  •  Olivia Walker — Cannock & Stafford
  •  Cameron Walker-Shepherd — Birchfield Harriers AC
  •  Thomas Walley — Wrexham AAC
  •  Ronnie Wells — Bournemouth AC
  •  Seren Wenham — Cardiff AAC
  •  Harri Wheeler Sexton — cardiff aac
  •  Kieron White — Swansea Harriers
  •  Dan Wilde — Taunton
  •  Armani Williams — Swansea Harriers
  •  Daniel Williams — Swansea Harriers
  •  Iestyn Williams — Carmarthen Harriers
  •  Lauren Williams — Swansea Harriers
  •  Matthew Williams — Pembrokeshire Harriers/ Cardiff Met
  •  Thomas Williams — Barry & Vale
  •  Tyler Williams — Swansea Harriers
  •  Deborah Willis — Notts AC
  •  Michael Wilson — Swansea Harriers
  •  Emma Wiltshire — Rugby & Northampton AC
  •  Charlotte Wingfield — Cardiff Met Univeraity
  •  Benjamin Woodnutt — Swansea Harriers
  •  Seren Wyatt — Swansea Harriers