NameClubAge Group75m100m150m200m300m400m600m800mMile3000mSprint HurdlesLong JumpTriple JumpHigh JumpJavelinShot PutDiscusHammer
Ellie CollinsWrexham ACU20 WomenShot PutDiscus
Elen EvansMenai Track and FieldU20 Women100m
Gethin HughesMenai Track and FieldU20 MenSprint Hurdles
Max HollandWrexham ACU20 MenJavelin
patrick harrisU20 MenShot PutDiscus
gethin owenMenai Track and FieldU20 Men400m
cai morgan robertsMenai Track and FieldU20 Men3000m
Guto TegidMenai Track and FieldU20 Men400m
Guto TegidMenai Track and FieldU20 Men400m
Eden O'DeaWrexham ACU17 Women3000m
Ella HunterWrexham ACU17 WomenTriple JumpShot Put
Katelyn Emily HenryDeeside AACU17 Women100m200m300m
Isabelle CollinsWrexham ACU17 WomenShot PutHammer
Cadi BracegirdleMenai Track and FieldU17 WomenJavelin
sioned cordinerWrexham ACU17 Women3000m
Hannah Louise WarwickWrexham ACU17 WomenLong JumpTriple Jump
Ffion Madi Rees JonesMenai Track and FieldU17 Women3000m
Catrin Powell JonesMenai Track and FieldU17 Women300m
Elinor ThomasLlanelli ACU17 Women100m200mLong Jump
Sacha DidcoteColwyn Bay ACU17 Women100m200m
Anya WilliamsMenai Track and FieldU17 Women100m200mTriple JumpShot Put
Leah ClarkeDeeside AACU17 WomenHammer
Zachary PriceMenai Track and FieldU17 Men100m200m
Danny Goddard-SmithMenai Track and FieldU17 Men100m200m
Cameron JonesMenai Track and FieldU17 Men100m200m
brett parkinsonMenai Track and FieldU17 MenJavelin
David NaylorCrewe and Nantwich ACU17 Men100mSprint Hurdles
Brad Davies-PugheShrewsbury ACU17 MenLong JumpTriple Jump
Oliver OwenDeeside AACU17 Men100m200mDiscus
Harri EvansDeeside AACU17 MenMile
Louis SchofieldShrewsbury ACU17 MenLong JumpHigh Jump
Cai Lewis JonesMenai Track and FieldU17 Men100m200m
Max MillerchipShrewsbury ACU17 Men100m200m
Shay HardamanMenai Track and FieldU17 Men100m200m
Carter StaplesNewport HarriersU17 Men100m200m
Owain Lloyd HughesNeath HarriersU17 Men100m200m
Cameron LawrenceMenai Track and FieldU17 MenMile
Cai Llwyd JonesMenai Track and FieldU17 Men800m
WHITNEY TUCKERDeeside AACU15 GirlsJavelinShot PutDiscus
Natalie OwenMenai Track and FieldU15 GirlsShot PutDiscusHammer
THOMAS AIMEEMenai Track and FieldU15 Girls100m200m
Arian WilliamsMenai Track and FieldU15 Girls100m200mLong Jump
abbi parkinsonMenai Track and FieldU15 Girls3000mJavelin
georgia parkinsonMenai Track and FieldU15 GirlsMileHammer
Grace MeredithWrexham ACU15 GirlsLong JumpJavelinShot Put
Beth AllenDeeside AACU15 Girls100m200mLong Jump
Tia OWENDeeside AACU15 GirlsHammer
Ela OliverMenai Track and FieldU15 Girls100m200m
Chloe GriffithMenai Track and FieldU15 Girls100m300m
Hannah HutchinsonDeeside AACU15 Girls100m200m300m
Teleri Sion Lewis JonesMenai Track and FieldU15 Girls100mLong Jump
Ellie RobertsonColwyn Bay ACU15 Girls100m200mLong Jump
Amelia HucksMenai Track and FieldU15 Girls200m300mSprint Hurdles
Non Elen Redvers JonesMenai Track and FieldU15 Girls300m800m
Boe-Celyn JonesMenai Track and FieldU15 GirlsMile
Caitlin ForrestMenai Track and FieldU15 GirlsMile
Non ThomasMenai Track and FieldU15 Girls100mShot Put
samia jonesMenai Track and FieldU15 Girls3000m
Jacob EdghillColwyn Bay ACU15 Boys100m200mLong Jump
Ryan JeffreysMenai Track and FieldU15 Boys100m200mLong Jump
Thomas MitchellMenai Track and FieldU15 BoysLong JumpJavelinShot Put
James JoyColwyn Bay ACU15 Boys100m200mShot Put
Huw JonesDeeside AACU15 Boys3000m
Ellis JonesMenai Track and FieldU15 Boys200m300mHigh Jump
Thomas MaguireDeeside AACU15 Boys200m300m
Caleb RichardsonRhondda AACU15 BoysJavelinDiscusHammer
Joseff MorganMenai Track and FieldU15 Boys800m
Jabal FadaMenai Track and FieldU15 Boys200mJavelin
Charleyne Rochelle HardingMenai Track and FieldU13 Girls100mShot Put
Sara BestwickMenai Track and FieldU13 Girls100mLong Jump
Siriol ClowMenai Track and FieldU13 Girls100m200m
Nansi WilliamsMenai Track and FieldU13 Girls100m200mSprint Hurdles
Louisa NaylorCrewe and Nantwich ACU13 Girls100mSprint Hurdles
Madeleine SinfieldMenai Track and FieldU13 Girls800mSprint HurdlesHigh Jump
Tia OwenDeeside AACU13 GirlsDiscus
Megan HughesColwyn Bay ACU13 Girls200m800mSprint Hurdles
Seren GriffithsMenai Track and FieldU13 Girls200m800m
Ella GrundyColwyn Bay ACU13 Girls200mMile
Mia morrisColwyn Bay ACU13 Girls100m800mShot Put
Ellie RyderMenai Track and FieldU13 Girls100mLong JumpJavelin
Neve LaflammeDeeside AACU13 Girls100m
Beca BownMenai Track and FieldU13 GirlsMileLong JumpDiscus
Cadi Glyn EdwardsMenai Track and FieldU13 Girls800mLong JumpShot Put
Megan RobertsMenai Track and FieldU13 GirlsSprint HurdlesLong JumpHigh Jump
Cara ScottMenai Track and FieldU13 Girls200m800mLong Jump
Elain Llwyd LewisMenai Track and FieldU13 GirlsMile
Poppy BostockWrexham ACU13 Girls100m200mLong Jump
Georgina MolloyDeeside AACU13 Girls800mHigh Jump
Kacper KrawcewiczCarmarthen & District HarriersU13 BoysShot Put
Ioan WilliamsMenai Track and FieldU13 Boys100m200m
Iwan WilsonLlanelli ACU13 Boys100mMileLong Jump
rhys lloyd-robertsPembrokeshire HarriersU13 Boys100m200mLong Jump
Ifan RobertsMenai Track and FieldU13 Boys100mLong Jump
George MaguireDeeside AACU13 BoysShot PutDiscus
Tudur Harper LloydMenai Track and FieldU13 BoysMile
Ryan RobertsonColwyn Bay ACU13 Boys100m200mLong Jump
Joshua ClarkMenai Track and FieldU13 Boys800mLong Jump
Samuel BaileyDeeside AACU13 Boys100m800mHigh Jump
Harri MorganMenai Track and FieldU13 Boys800mJavelin
James PriestBlaenau Gwent AthleticsU13 Boys100mShot PutDiscus
Thomas MolloyDeeside AACU13 Boys200m800m
Lloyd RobinsonDeeside AACU13 Boys100m200mLong Jump
Tia EdwardsMenai Track and FieldU11 Girls75m150m
Eva SpencerColwyn Bay ACU11 Girls75m150mLong Jump
Lucy JonesWrexham ACU11 Girls75m600mLong Jump
Minnie PotterMenai Track and FieldU11 Girls75m150m600m
Emily WalkerMenai Track and FieldU11 Girls75m150mLong Jump
Heidi WalkerMenai Track and FieldU11 Girls75m600mLong Jump
Mari WilsonLlanelli ACU11 Girls150m600mLong Jump
Bridget WilliamsShrewsbury ACU11 Girls75m150mLong Jump
Lily WrightMenai Track and FieldU11 Girls75mLong Jump
Lola AshwellMenai Track and FieldU11 Girls75m600mLong Jump
EBONY EdwardsMenai Track and FieldU11 Girls75m600mLong Jump
Tia EdwardsMenai Track and FieldU11 GirlsLong Jump
Lily-Ava MorrisPrestatyn RCU11 Girls75m600mLong Jump
Macsen Owain-KoffiColwyn Bay ACU11 Boys75m150mLong Jump
Max GrundyColwyn Bay ACU11 Boys600mLong Jump
Oliver MaguireDeeside AACU11 Boys150mLong Jump
Miguel JenkinsMenai Track and FieldU11 Boys150m600mLong Jump
Elliot meilleurMenai Track and FieldU11 Boys75m150m600mLong Jump
Gethin GriffithMenai Track and FieldU11 Boys75m150m600m
Ynyr Harper LloydMenai Track and FieldU11 Boys600m
Mathew Glyn Hughes WilliamsWrexham ACSenior MenShot Put
Shaun LivettLiverpool Harriers & ACSenior MenHammer
Stephen ButtlerShrewsbury ACSenior Men100mLong Jump
Martin TuckerDeeside AACMasters MenJavelinShot Put
Paul BrooksWrexham ACMasters MenShot PutDiscus
Dan UptonTrafford Athletic ClubMasters MenShot PutDiscusHammer
Reuben WoodfordColwyn Bay ACMasters Men400m800mMile
Gordon HaroldCardiff AACMasters MenMile3000m
Ian RobinsonWrexham ACMasters MenDiscus
Jan BaileyDeeside AACMasters MenMile