First Last Age Group Club 60m 60m hurdles High Jump Long Jump Triple Jump Pole Vault Shot Put
ImogenJonesUnder 13 Girls - Year 6 and 7Wrexham AAC
LucyJonesUnder 13 Girls - Year 6 and 7Wrexham AAC
ArianWilliamsUnder 17 Women - Year 10 and 11Menai T&F
EvaSpencerUnder 13 Girls - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
Connor Rhys fallorinaDeanUnder 13 Boys - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
RicoLionettiUnder 20 Men - must be born on or between 01.01.00 to 31.08.02Windsor Slough Eton & Hounslow AC
LloydRobinsonUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
TomNorwoodUnder 17 Men - Year 10 and 11Deeside AAC
BenjaminBromwichUnder 17 Men - Year 10 and 11Deeside AAC
EvaSpencerUnder 13 Girls - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
OliviaSchrimshawUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
WilliamSchrimshawUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Deeside AAC
LucyJonesUnder 13 Girls - Year 6 and 7Wrexham AAC
TobyLemonUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
LOUISCOOPERUnder 13 Boys - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
EllaHunterUnder 20 Women - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Wrexham AAC
EirianOwen-AnningUnder 17 Women - Year 10 and 11Wrexham AAC
DanielleBarnes-RobertsUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
OliviaBarnes-RobertsUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
CameronJonesUnder 20 Men - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Menai T&F
IsobelGunnUnder 15 Girls - Year 8 and 9Wrexham AAC
HollyCostanzoUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
Tesni MargedOwenUnder 15 Girls - Year 8 and 9Menai T&F
OliverWelshUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Deeside AAC
WillGrantUnder 17 Men - Year 10 and 11Deeside AAC
MorganPickstockUnder 15 Boys - Year 8 and 9Deeside AAC
OliverEdwardsSenior Women - must be born on or before 31.12.00Wrexham AAC
RhysJonesUnder 20 Men - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Wrexham AAC
GethinBrownUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
EvanMcglynnUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Wrexham AAC
MaredRobertsUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
Chloe AlexandraHolmesUnder 15 Girls - Year 8 and 9Prestatyn RC
EllaMcHughUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
AddisonBieUnder 15 Boys - Year 8 and 9Deeside AAC
AlfieBieUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
HANNAHSMITHUnder 17 Women - Year 10 and 11Deeside AAC
AliMcLellanMaster Women - must be at least 35 on day of competitionDeeside AAC
fyncorcoranSenior Men - must be born on or before 31.12.00Rhymney Valley AC
LucyParsleyUnder 13 Girls - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
RosieParsleyUnder 11 Girls - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Colwyn Bay AC
SamuelBaileyUnder 15 Boys - Year 8 and 9Deeside AAC
JanBaileyMaster Men - must be at least 35 on day of competitionDeeside AAC
LillyNobleUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
DonaldHaleMaster Men - must be at least 35 on day of competitionNorth Wales Road Runners
LedaTsvetkovaUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
GilFookUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Deeside AAC
JacobEdghillUnder 17 Men - Year 10 and 11Colwyn Bay AC
GethinGriffithUnder 13 Boys - Year 6 and 7Menai T&F
ArthurPowellUnder 17 Men - Year 10 and 11Maldwyn Harriers
MorganFlavellUnder 13 Boys - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
 First Last Age Group Club 60m 60m hurdles High Jump Long Jump Triple Jump Pole Vault Shot Put