First Last Age Group Club 60m 60m hurdles High Jump Long Jump Triple Jump Pole Vault Shot Put
AddisonBieUnder 15 Boys - Year 8 and 9Deeside AAC
AlfieBieUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
AliMcLellanMaster Women - must be at least 35 on day of competitionDeeside AAC
AmandaBroadhurstMaster Women - must be at least 35 on day of competitionWrexham AAC
AmeliaMaloneUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
AmyCrocombeSenior Women - must be born on or before 31.12.00Deeside AAC
AnyaWilliamsUnder 20 Women - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Menai T&F
ArianWilliamsUnder 17 Women - Year 10 and 11Menai T&F
ArthurPowellUnder 17 Men - Year 10 and 11Maldwyn Harriers
BenjaminBromwichUnder 17 Men - Year 10 and 11Deeside AAC
BobiJonesUnder 17 Men - Year 10 and 11Colwyn Bay AC
bownbecaUnder 13 Girls - Year 6 and 7Menai T&F
BrianCollinsMaster Men - must be at least 35 on day of competitionWrexham AAC
CallumFox-byrneUnder 15 Boys - Year 8 and 9Prestatyn RC
CameronJonesUnder 20 Men - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Menai T&F
CameronWilliamsUnder 15 Girls - Year 8 and 9Wrexham AAC
ChloeMooreUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
Chloe AlexandraHolmesUnder 15 Girls - Year 8 and 9Prestatyn RC
Connor Rhys fallorinaDeanUnder 13 Boys - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
DanUptonMaster Men - must be at least 35 on day of competitionRichmond & Zetland Harriers
DanielleBarnes-RobertsUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
DaveStokesMaster Men - must be at least 35 on day of competitionDeeside AAC
DavidJamesMaster Men - must be at least 35 on day of competitionWrexham AAC
DerynJonesUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
DonaldHaleMaster Men - must be at least 35 on day of competitionNorth Wales Road Runners
EirianOwen-AnningUnder 17 Women - Year 10 and 11Wrexham AAC
ElaOliverUnder 17 Women - Year 10 and 11Menai T&F
ElinDaviesUnder 17 Women - Year 10 and 11Deeside AAC
ElizabethStewartUnder 20 Women - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Wrexham AAC
EllaHunterUnder 20 Women - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Wrexham AAC
EllaMcHughUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
EllieCollinsSenior Women - must be born on or before 31.12.00Wrexham AAC
EllieRobertsonUnder 17 Women - Year 10 and 11Colwyn Bay AC
EmilyMcKenzieUnder 13 Girls - Year 6 and 7Deeside AAC
EvaSpencerUnder 13 Girls - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
EvaSpencerUnder 13 Girls - Year 6 and 7Colwyn Bay AC
EvanMcglynnUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Wrexham AAC
EvanWilliamsUnder 20 Men - must be born on or between 01.01.01 to 31.08.03Wrexham AAC
FinlayTonerUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Prestatyn RC
fyncorcoranSenior Men - must be born on or before 31.12.00Rhymney Valley AC
GarethPrice-LovellUnder 17 Men - Year 10 and 11Wrexham AAC
GeorgeMaguireUnder 15 Boys - Year 8 and 9Deeside AAC
GethinBrownUnder 13 Boys - Year 6 and 7Deeside AAC
GethinGriffithUnder 13 Boys - Year 6 and 7Menai T&F
GethinHughesSenior Men - must be born on or before 31.12.00Menai T&F
GilFookUnder 11 Boys - Year 4 and 5 (Must be 9 on day of competition)Deeside AAC
GraceMeredithUnder 17 Women - Year 10 and 11Wrexham AAC
HANNAHSMITHUnder 17 Women - Year 10 and 11Deeside AAC
HollyCostanzoUnder 15 Girls - Year 8 and 9Deeside AAC
ImogenJonesUnder 13 Girls - Year 6 and 7Wrexham AAC
 First Last Age Group Club 60m 60m hurdles High Jump Long Jump Triple Jump Pole Vault Shot Put